Oferty pracy dla trenerów informatyki i matematyki

Stanowisko: Trener Informatyki i programowania

3 stanowiska

Ogłoszenie numer REF.G4.T2

Szukasz ciekawego zatrudnienia?

Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do NAS!

Kogo szukamy?

TRENERÓW – NAUCZYCIELI
– Absolwentów studiów wyższych
– Ludzi o zainteresowaniach technicznych w tym komputerowych, informatycznych, modelarskich itp.
– Ludzi z darem dzielenia się wiedzą

Miejsce pracy:

– szkoły z ternu gmin: Dobczyce, Raciechowice, Wiśniowa i Lubień

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– możliwość przyuczenia i pomocy w zakresie wykonywanych obowiązków
– Elastyczne ustawianie godzin pracy
– Atrakcyjne zarobki od 65 zł za 1h

Nie trać czasu tylko zadzwoń 📞 791 790 190 791 790 390 lub mailuj 📫 praca@systema.pl

Stanowisko: Nauczyciel matematyki

Ogłoszenie numer REF.G4.M2

Miejsce pracy: szkoły, dla których gmina Lubień, Raciechowice, Dobczyce lub Wiśniowa są organami prowadzącymi
Zadania:

  1. prowadzenie indywidualnych zajęć z matematyki dla uczniów szkół podstawowych, zajęcia o charakterze wyrównawczym oraz dla uczniów uzdolnionych
  2. możliwość współtworzenie sylabusów lub scenariuszy zajęć
  3. prowadzenie dokumentacji z odbytych zajęć
  4. możliwość stworzenia własnego modelu nauczania

Oczekujemy:

  1. wykształcenie wyższe matematyczne (kierunkowe) wraz z udokumentowanym przygotowaniem pedagogicznym
  2. umiejętność pracy z uczniami w wieku 7- 16 lat
  3. chęć eksperymentowania, tworzenie i realizacja własnych pomysłów
  4. gotowość do pracy z uczniami o różnych potrzebach
  5. otwartości na nauczanie matematyki metodą eksperymentu
  6. kreatywności w przenoszeniu reguł matematycznych do obszaru programowania w tym algorytmiki.

Oferujemy:

  1. zarobki od 65 zł godzinę lekcyjną na podstawie umowy cywilno-prawnej
  2. jasne zasady współpracy
  3. pełen zestaw scenariuszy zajęć oraz pomocy dydaktycznych
  4. dużo swobody w sposobie uczenia i wiele merytorycznych wyzwań

CV prosimy przesyłać na adres praca@systema.pl

W tytule wiadomości należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia REF.G4.M2 oraz klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *