Praca

AKTUALNE OFERTY PRACY (stan na 2021-05-10):

Systema Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Asystenta/asystentki

OBOWIĄZKI:

  • promowanie realizowanego projektu prozatrudnieniowego,
  • rekrutacja uczestników projektu,
  • udzielanie osobom zainteresowanym podstawowych informacji nt. realizowanego projektu
  • stała współpraca z personelem projektu,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • minimum roczne doświadczenie w zespole realizującym projekty współfinansowane ze środków EFS,
  • znajomość procesów i procedur realizacji projektów współfinansowanych z EFS.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w wymiarze ½ etatu,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,
  • miłą i przyjazną atmosferę.

MIEJSCE PRACY: Nowy Targ

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@systema.pl z dołączoną klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. W tytule wiadomości należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia NT.ASYSTENT.01